Tu Jesteś: www.dzialdowo.com.pl > Ogłoszenia
- MENU -

F O R U M

Imprezy

tygodnik DZIAŁDOWSKI

+ O Działdowie

+ Finanse

+ Hotele

+ Rekreacja, Kultura

+ Motoryzacja

+ Konkursy

Inne Strony

Telefony

Mapa

Ogłoszenia

Księga Gości

Spis Branżowy

Prognoza Pogody

Galeria 360°

Kamera-Działdowo

Kamera-Historia

Kontakt...

Jesteś naszym

free counters
gościem stat4u
'Ogłoszenia w Dzialdowo.com.pl'

Informacje ogólne
Giełda ogłoszeń przeznaczona jest dla wszystkich pragnących sprzedać, kupić bądź zamienić w ramach istniejących działów tematycznych.
Warunki zamieszczania ogłoszeń
  1. Ogłoszenia przysyłać należy wyłącznie za pośrednictwem przeznaczonej do tego strony.
    UWAGA: nim wypełnisz i wyślesz formularz, przeczytaj załączoną instrukcję. Błędnie wypełnione formularze zostaną automatycznie odrzucone.
  2. Wymagane pola formularza muszą być wypełnione. Niepełne formularze zostaną automatycznie odrzucone.
  3. Treść ogłoszenia nie może naruszać norm prawnych, zwyczajowych oraz etycznych.
  4. Na formularzu może być tylko jedno ogłoszenie
Zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji ogłoszenia bądź jego usunięcia z Giełdy bez podania przyczyn.

Za treść ogłoszeń dzialdowo.com.pl nie odpowiada.

Opłaty
Ogłoszenia przyjmowane i publikowane są bezpłatnie. Nie dotyczy to anonsów reklamowych od firm oraz osób prywatnych prowadzących działalność gospodarczą oraz ogłoszeń o charakterze handlowym. Tego typu reklamy są płatne.

Istnieje możliwość zamieszczania terminowych ogłoszeń płatnych na dowolnej stronie serwera dzialdowo.com.pl (nie tylko na stronach Giełdy). Jeśli Twoja firma jest zainteresowana tą formą reklamy, (email: inf MALPA dzialdowo KROPA com KROPA pl) się z nami w celu uzgodnienia dodatkowych szczegółów.

Terminy
Ogłoszenia spełniające powyższe warunki publikowane są w przeciagu 24 godzin dnia licząc od daty potwierdzenia zgłoszenia. Zamieszczone ogłoszenie darmowe przechowywane jest na serwerze przez 31 dni. Po upływie tego okresu ogłoszenie jest automatycznie archiwizowane (Szukaj Archiwum).
Potwierdzenie publikacji
Publikacja każdego ogłoszenia potwierdzana jest poprzez przesłanie ogłoszeniodawcy unikalnego numeru ogłoszenia. Numer ten, przesyłany pocztą elektroniczną na adres podany na formularzu zgłoszenia, pozwala na np. wcześniejsze usunięcie ogłoszenia (przed upływem 31-dniowego terminu) np. z powodu zdeaktualizowania się oferty. Szczegółowe informacje zawarte są w e-mailu przesyłanym ogłoszeniodawcy wraz z numerem.
Wyszukiwanie ogłoszeń
Aby ułatwić korzystanie z Giełdy wprowadziliśmy możliwość przeszukiwania bazy danych zawierającej ogłoszenia. Przeszukiwać można zarówno aktualnie dostępne ogłoszenia jak ogłoszenia archiwalne. Kliknij na przycisku Szukaj aby przejść na stronę wyszukiwarki.
Uwagi, sugestie
Wszelkie sugestie, pomysły oraz uwagi dotyczące serwisu giełdowego, jak również informacje o problemach występujących podczas użytkowania serwisu prosimy przesyłać na adres gielda@dzialdowo.com.pl.

(C)2000-2006 "A-Wi"

(C) 2000-2005 "A-Wi" www.a-wi.dzialdowo.com.pl
http://www.niebieskalinia.pl/ http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ http://www.straz.dzialdowo.com.pl/ http://www.pajacyk.pl/